Csatlakozz hozzánk!

Futár

Munkakör: Elkészített ételek házhoz szállítása Elvárás: Területen szerzett tapasztalat Legalább középiskolai vegzettseg Nagy teherbírás, vendegorientált, kedves szemelyiség Debreceni lakhely vagy hazajutás megoldása késő este Előny: Angol nyelvtudás Amit kínálunk: Versenyképes fizetés+borravaló Havi 15 munkanap Cég által biztosított személy gépkocsi Azonnali kezdés Bejelentett munkahely

Street Food Szakács

Elvárás: Területen szerzett tapasztalat előny de nem feltétel! Nagy teherbírás, vendég orientált, kedves szemelyiség Debreceni lakhely vagy hazajutás megoldása késő este Munkájára igényes ápolt rend és tisztaságra odafigyelő kollégát keresünk! (Látvány konyha) Első sorban 18-25 éves kor közötti férfiak jelentkezését várjuk! Előny: Korábban szerzett tapasztalat Amit kínálunk: Versenyképes fizetés Havi 15 munkanap Munkaruha Azonnali kezdés Bejelentett munkahely

Konyhai kisegítő

Elvárás: Nagy teherbírás, vendég orientált, kedves szemelyiség Debreceni lakhely vagy hazajutás megoldása késő este Munkájára igényes ápolt rend és tisztaságra odafigyelő kollégát keresünk! (Látvány konyha) Első sorban 18-25 éves kor közötti férfiak jelentkezését várjuk! Előny: Korábban szerzett tapasztalat Amit kínálunk: Versenyképes fizetés Havi 15 munkanap Munkaruha Azonnali kezdés Bejelentett munkahely